IMMOTRUST A.Ş.

Yaşamayı hayal ettiğiniz mekanları, tecrübeli yönetimi ve sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadrosuyla, çevreyle dost ve kent yapısına uyumlu olarak tasarlamaktadır.

Üretim sürecinin her aşamasında kaliteyi ve yüksek teknik detayları hedef alan Immostrust A.Ş., güçlü mimari çizgisi ile, kişi ve aileler odaklı projelere imza atmaktadır

ŞİRKET PROFİLİ

Immostrust A.Ş. yatırım, proje geliştirme ve inşaat sektörlerinde 15 yıldan fazla deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu mensupları ve üst düzey yöneticileri bireysel olarak, toplu konut projeleri, ticaret merkezleri, altyapı ve sanayi yapılar gibi bir çok farklı alanda Türkiye, Almanya ve ABD’de başarılı projeler gerçekleştirmişlerdir. Ayrca ekibimiz kurumsal şirketlerin proje geliştirme, yatırım ve finans konularında 5 yılı aşkın bir süredir danışmanlık hizmeti vermektedirler.

Gücünü, kadrosunun geniş deneyiminden ve dengeli finansman yapısından alan Immotrust A.Ş., ağırlıklı olarak yüksek standartlı proje geliştirme ve konut yapımında faaliyet göstermektedir. Konut projeleri haricinde altyapı projeleri ve otomatik otopark sistemleri alanlarında dadeneyim sahibidir.

Immotrust A.Ş., kalite ve hizmette olabilecek en yüksek standartları belirlemeyi ve sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

  • Profesyonelce hazırlanan gayrimenkul projelerindeki dairelerin dekorasyonunu müşteri talepleri çerçevesinde şekillendirmek ve lüks konut projesi anlayışına yeni bir boyut kazandırmak,
  • Yapılarda ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti vermek,
  • Malzeme seçimini iklim ve doğa şartlarına göre teknik ve estetik olarak en iyi sonuç verecek şekilde yapmak,
  • Tüm yapılarında cephe ve altyapı sistemleri için kalite garantisi vermektir.