YÖNETİM

Selim Kuzu

Yönetim Kurulu Başkanı

Selim Kuzu, yüksek eğitimini Almanya ve Isviçre'de Ülke Ekonomisi üzerine tamamlamış uzman ekonomisttir. Immotrust CEO'su olarak Avrupa ve Amerika´da altyapı ve gayrimenkul projeleri geliştirilmesi ve finansmanında geniş deneyim sahibidir. Kariyeri boyunca yaklaşık 4 milyar Euro tutarında projelere imza atmıştır. Ayrıca Almanya Ekomomi Konseyi'nde, Türkiye sorumlusu olarak uluslararası şirketlere Türkiye pazarında yatırım ve girişimlerinde danışmanlık yapmaktadır.

Hasan Ergen

Yönetim Kurulu Üyesi

Hasan Ergen, gayrimenkul proje geliştirime ve insaat uzmanıdır. 1980'den bugüne Türkiye genelinde çeşitli gayrimenkul projeleri gerçekleştirmiştir. Buna ek olarak uzun yıllar altın ve ham madde ticaretinde faaliyet göstermiştir. Immotrust Yönetim Kurulu üyesi olarak satın alma ve teknik uygulama sorumlusudur. 

André Kunze

Yönetim Kurulu Üyesi

Andre Kunze yüksek eğitimini Yatırım Bankacılığı üzerine tamamlamıştır. Immotrust yönetim kurulu üyesi olarak proje finansmanı konusunda uzmandır. Avrupa sermaye piyasası üzerine 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Almanya'da zamanın önde gelen bankası Dresdner Bank'ta 11 yıl süresince üst düzey yatırımcıların danışmanlığını yapmıştır. Aynı zamanda yine Almanya'daki P.A.M. (Prometheus Asset Management) yatırım fonu şirketinin kurucu ortağıdır.

Volker Stache

İş Geliştirme / Proje Finansmanı

Volker Stache, yüksek eğitimini Kurumsal Bankacılık üzerine tamamlamıştır. Immotrust yönetiminde iş geliştirme ve proje finansmanı konularında aktif görev almaktadır. Almanya'da zamanın önde gelen bankası Dresdner Bank'ta 12 yıl süresince üst düzey yatırımcıların danışmanlığını yapmıştır. Aynı zamanda yine Almanya'daki P.A.M. (Prometheus Asset Management) yatırım fonu şirketinin kurucu ortağıdır. 

Fatih Güvercin

Proje Yönetimi / İş Geliştirme

Fatih Güvercin, gayrimenkul proje geliştirime ve inşaat uzmanıdır. Immotrust yönetiminde proje geliştirme ve teknik uygulama konularında görev almaktadır. 1990'dan bugüne Türkiye genelinde çeşitli gayrimenkul projeleri gerçekleştirmiştir. Buna ek olarak, uzun yıllar inşaat malzemeleri ticaretinde faaliyet göstermiştir. Immotrust Yönetiminde Türkiye genelinde tüm inşaatların teknik uygulama sorumlusudur.